Blog > Komentarze do wpisu

Nowa odsłona Dyplomacji - blog przeniesiony na BlogDyplomacja.pl

Szanowni Czytelnicy,

Z radością informuję, iż po prawie 7,5 roku nieprzerwanego funkcjonowania, blog Dyplomacja przenosi się z XIX do XXI w. Coraz bardziej siermiężne warunki dotychczasowej platformy blogowej utrudniały prowadzenie działalności publicystycznej. W związku z tym od dnia dzisiejszego blog Dyplomacja zostaje przeniesiony na nową platformę, gdzie będzie funkcjonował pod własną domeną - BlogDyplomacja.pl

BlogDyplomacja.pl

Zapraszam do zapoznania się z nową odsłoną Dyplomacji i przypominam o konieczności zmiany adresu w zakładkach. Przekażcie informacje o nowym adresie swoim przyjaciołom i znajomym, żeby od razu kierowali swoje kroki we właściwe miejsce. Będę również zobowiązany za wszelkie uwagi i sugestie ewentualnych poprawek odnośnie nowej odsłony Dyplomacji.

Dziś wieczorem pierwszy od dłuższego czasu nowy wpis. A potem kolejne, z większą częstotliwością niż dotychczas. Dziękuję za Waszą cierpliwość i wsparcie, jakie okazywaliście mi w ostatnich miesiącach. Postaram się odwdzięczyć najlepiej, jak tylko potrafię - poddając pod rozwagę kolejne zagadnienia w swoich wpisach. Do zobaczenia na BlogDyplomacja.pl!

Piotr Wołejko

środa, 23 kwietnia 2014, p.wolejko

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
ewakowal8
2014/07/29 12:59:55
No to powodzenia na nowej platformie!
-
b.doniaa
2014/08/19 11:53:59
Powodzenia na nowej platformie, chociaż osobiście lubię bloxa!
-
Gość: RobSen, *.play-internet.pl
2017/03/28 13:27:25
Życzę wielu sukcesów na nowej platformie.
liczniki
Dyplomacja on Facebook